Referencie

Profesionálne colné služby

Referencie účastníkov - povedali o nás

SOFTIP a.s. - kurz INTRASTAT SK 2024: "Jasné a trefné príklady z praxe, okamžitá možnosť položiť otázku, dochvíľnosť počas školenia, prispôsobenie výkladu zúčastneným, ochota poskytnúť odborné informácie aj po skončení školenia. So školením som bola naozaj spokojná."

26.04.2024


GYMBEAM s.r.o. - kurz Minimum colného deklaranta: "Mala som možnosť absolvovať školenie k colnej problematike a k preferenčnému pôvodu tovaru v medzinárodnom obchode. Výklad k jednotlivým školeniam bol zameraný a prispôsobený vopred dohodnutým podmienkam t.j. "šitý na mieru" a to považujem za najväčšiu výhodu. Na základe jednotlivých kurzov bola objasnená veľká a podstatná časť colnej problematiky, ktorá bola obohatená príkladmi z praxe. Veľkou výhodou bola aj možnosť prediskutovania a kontroly jednotlivých postupov používaných v konkrétnych podmienkach ako aj priama interakcia a diskusia počas školenia a ochota odpovedať na ďalšie otázky (poradenstvo) aj po jeho ukončení. Školenie môžem len a len odporúčať."

13-14.05.2024

Chcete nás kontaktovať?

V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky na tel. čísle  +421 948 889 766